Maytoni-C009CW-L12W - Planet - White LED Flush Ø 10 cm 3000 K
-25 %
Planet - White LED Flush Ø 10 cm 3000 K
Product range name and SKU: Planet - C009CW-L12W
Brand Maytoni
Product Code C009CW-L12W
Height (cm) 9.2 cm
Diameter (cm) 10 cm
Colour Temperature (Kelvin) 3000 K
Lumens Output 750 lm
Maximum Wattage (W) LED 12W
Frame / Base Material Metal
Frame / Base Colour White
Watts
2600 Lumens (lm) 150W
1600 Lumens (lm) 100W
1100 Lumens (lm) 75W
800 Lumens (lm) 60W
450 Lumens (lm) 40W