Trio-R62921501 - Camillus - White LED Flush 1500 lm IP44
-25 %
Camillus - White LED Flush 1500 lm IP44
- Dimmable via switch
Product range name and SKU: Camillus - R62921501
Brand Trio Lighting
Product Code R62921501
Height (cm) 3 cm
Diameter (cm) 26 cm
Colour Temperature (Kelvin) 3000 K
Lumens Output 1500 lm
Maximum Wattage (W) LED 13W
Watts
2600 Lumens (lm) 150W
1600 Lumens (lm) 100W
1100 Lumens (lm) 75W
800 Lumens (lm) 60W
450 Lumens (lm) 40W