Maytoni-C032CL-36W3K-RD-MG - Zon - Matt Gold LED Flush with White Diffuser Ø 30 cm 3000K
-25 %
Zon - Matt Gold LED Flush with White Diffuser Ø 30 cm 3000K
Product range name and SKU: Zon - C032CL-36W3K-RD-MG
Brand Maytoni
Product Code C032CL-36W3K-RD-MG
Height (cm) 6 cm
Diameter (cm) 30 cm
Colour Temperature (Kelvin) 3000 K
Lumens Output 2220 lm
Maximum Wattage (W) LED 36W
Frame / Base Material Metal
Frame / Base Colour Gold
Watts
2600 Lumens (lm) 150W
1600 Lumens (lm) 100W
1100 Lumens (lm) 75W
800 Lumens (lm) 60W
450 Lumens (lm) 40W