Maytoni-C024CL-18W3K-B-1 - Onda - Adjustable Black LED Spotlight 3000K
-25 %
Onda - Adjustable Black LED Spotlight 3000K
Product range name and SKU: Onda - C024CL-18W3K-B-1
Brand Maytoni
Product Code C024CL-18W3K-B-1
Range Name Onda
Dimensions
Height (cm) 8.2 cm
Diameter (cm) 12 cm
Bulb
Energy Efficiency Class G
Colour Temperature (Kelvin) 3000 K
Lumens Output 1100 lm
Maximum Wattage (W) LED 18W
Frame / Base Material Metal
Frame / Base Colour Black
Watts
2600 Lumens (lm) 150W
1600 Lumens (lm) 100W
1100 Lumens (lm) 75W
800 Lumens (lm) 60W
450 Lumens (lm) 40W