Maytoni-C024CL-12W2.7K-W-1 - Onda - Adjustable White LED Spotlight 2700K
-25 %
Onda - Adjustable White LED Spotlight 2700K
Product range name and SKU: Onda - C024CL-12W2.7K-W-1
Brand Maytoni
Product Code C024CL-12W2.7K-W-1
Range Name Onda
Dimensions
Height (cm) 8 cm
Diameter (cm) 8.5 cm
Bulb
Energy Efficiency Class G
Colour Temperature (Kelvin) 2700 K
Lumens Output 850 lm
Maximum Wattage (W) LED 12W
Frame / Base Material Metal
Frame / Base Colour White
Watts
2600 Lumens (lm) 150W
1600 Lumens (lm) 100W
1100 Lumens (lm) 75W
800 Lumens (lm) 60W
450 Lumens (lm) 40W